I MARATON ZUMBY W GMINIE KSAWERÓW

11215781_10203599847550672_409962157448198523_n
Dzięki współpracy Szkoły Podstawowej w Woli Zaradzyńskiej z Gminnym Domem Kultury z Biblioteką w Ksawerowie odbył się I Gminny Maraton ZUMBY. Maraton odbył się dnia 23 maja 2015r na Sali gimnastycznej w Szkole Podstawowej w Woli Zaradzyńskiej. Inicjatorem imprezy był Paweł Kasznicki instruktor Zumby w GDKzB.
Spaliliśmy tysiące kalorii! Zamknęliśmy codzienność za drzwiami! A to wszystko za sprawą zumby czyli fitnessowego szaleństwa zainspirowanego latynoskimi rytmami. Zumba przyciągnęła tego dnia wszystkich: młodszych i starszych, wszystkich którzy postanowili spędzić te kilka godzin aktywnie i pożytecznie. Pozytywny nastrój udzielał się każdemu bez wyjątku. Niektórzy nie dowierzali, że zumba potrafi wywoływać takie emocje. Zawdzięczamy to przede wszystkim wspaniałym prowadzącym:
Pawłowi Kasznickiemu , Annie Pstrokońskiej oraz Izie Wota.
Prowadzący swoją energią i pasją do tańca zarazili wszystkich obecnych. Na takiej Gminnej imprezie nie mogło zabraknąć Pana Adama Topolskiego Wójta Gminy Ksawerów który nie tylko włączył się do tańca ,ale również obdarował najmłodszych uczestników słodkościami. Podczas maratonu miał miejsce pokaz profesjonalnej pary tanecznej tańca towarzyskiego klasy S Anny Miłak i Patryka Słowińskiego oraz tancerzy hip hop z GDKzB w Ksawerowie.
Podczas imprezy rozdanych zostało mnóstwo prezentów takich jak koszulki, kubeczki, gadżety zumbowe itp. Było to możliwe dzięki hojności sponsorów: Gminy Ksawerów , Domu Kultury z biblioteką w Ksawerowie, automyjni ,,Gumiś’’, firmie Zarębski. Dziękujemy za dobre serce i hojność!!!
Z uwagi na ogromne zainteresowanie Maratonem Zumby oraz wspaniałą zabawę na pewno nie będzie to jedyny Maraton Zumby w Gminie Ksawerów
Galeria zdjęć

Author: Kasia Tkacz