Plan zajęć 2023/2024

SEKCJAPROWADZĄCYWIEKTERMINY
Studio piosenkiOlga
Fidrysiak – Myszkowska
młodzież
dorośli
środa
14:30 – 21:00
piątek
14:30 – 21:00
Pianino, Keyboard, Akordeon, Flet prostyMichał Makulski6+, młodzież, dorośliponiedziałek/ czwartek
14:00 – 20:00
Gitara, BębnyDariusz Maj6+, młodzież, dorośliśroda/
czwartek
15:00 – 21:00
Wasztaty teatralne14+, dorośli
Akademia KrasnoludkaEmilia Przbyłek1,5 – 3 lataczwartek
9:00 – 11:00
Akademia WyobraźniEmilia Przybyłek3 – 6 latponiedziałek
16:00 – 18:00
Warsztaty plastyczneEmilia Przybyłek3- 7 latwtorek
15:30 – 17:00
Trening pamięci z elementami arteterapiiEmilia Przybyłekklasa III -VIIwtorek
17:00 – 18:00
Asy z 1 klasy z elementami arteterapiiEmilia Przybyłek7+poniedziałek
15:15- 16:00
Rękodzieło Emilia Przybyłek 7+czwartek
14:30 – 16:30
ArteterapiaEmilia Przybyłek poniedziałek
wtorek
14:00 – 15:00
Małe EduEmilia Przybyłek 6 – 8 piątek 10:00 – 12:00
Hip Hopśroda
16 :00 -17:00
17:00 -18:00
18 :00 -19:00
KaligrafiaMagdalena
Jaszczak -Birkowska
10+, młodzież, dorośliponiedziałek
16:00 – 18:00
Świat ArtystyMagdalena
Jaszczak -Birkowska
6+czwartek
14:00 – 15:30
Rysunek i MalarstwoMagdalena
Jaszczak -Birkowska
8+, młodzież, dorośliwtorek
15:00 – 16:30
17:00 – 19:00
czwartek
16:00 – 19:00
piątek
15:00 – 18:00
English ClubJustyna Kierlikdorośliponiedziałek
15:45 – 17:00
17:30 – 19:30
wtorek
15:00 -16:00
16:30 – 17:30
Mix taneczny Paweł Kasznicki5+
9+
wtorek
17:00 – 17:55
ZumDancePaweł Kasznickidorośliwtorek/
czwartek
20:00 – 20:55
Taniec towarzyskiPaweł Kasznickidorośliwtorek
18:00 – 18:55
19:00 – 19:55
Pierwszy taniecPaweł Kasznickidoroślizajęcia indywidualne
Aktywny rozwój osobistyMaria Durajskadorośliponiedziałek/
czwartek
18:00 – 18:55
Redukcja stresu – jogaMaria Durajskadorośliponiedziałek/
czwartek
19:00 – 19:55
MuzykoterapiaMaria Durajskadorośliczwartek
17:00 – 17:55
Aktywny poranekIza Wotadorośli
plus Seniorzy (20zł)
czwartek
10:00 – 10:55
Aktywny poranekIza Wota Strefa Seniora (1x do wyboru)poniedziałek/ czwartek
10:00 – 10:55
wtorek
9:00 – 9:55
Relaks dla kręgosłupaIza Wotadorośliwtorek czwartek
18:00 – 18:55
Smukła sylwetkaIza Wotadorośli czwartek
19:00 – 19:55
Aerobik dla dzieci /gimnastyka korekcyjnaIza Wota9+czwartek
16:00 – 17:30
Zajęcia prozdrowotne dla dzieci (z elementami gimnastyki korekcyjnej)Iza Wotaczwartek
17:00 – 18:00

Dodaj komentarz