Całonocne warsztaty Hip- Hop

IMG_2340
W dniu 02-03.04.2015 w GDKzB w Ksawerowie odbyły się długo wyczekiwane przez młodzież, całonocne warsztaty Hip-Hop! Sprzyjającą okazją ku temu był przedświąteczny czas i dni wolne od szkoły. Uczestniczy grupy OFF/ON Crew poświęcili blisko sześć godzin na doskonalenie swojego tanecznego warsztatu pod okiem instruktora, tancerza i choreografa-Damiana Lipińskiego
Damian tak zrelacjonował nocne warsztaty:
Nie było łatwo bo zmęczenie w późniejszych godzinach szybko daje o sobie znać, zwłaszcza wtedy kiedy na sali zostawia się sto procent siebie. Dlatego jestem  dumny z moich tancerzy. Niesamowite jest to, że wciąż chcą być lepsi, doskonalsi. Z każdym kolejnym treningiem widzę jak pochłania ich taniec, jak stają się  pewniejsi, coraz bardziej świadomi i profesjonalni w tym co robią. Stawiają sobie poprzeczkę coraz wyżej i wierzę że w niedługim czasie osiągną pierwsze  sukcesy.
Oczywiście nie mogło obyć się bez niespodzianek! Oprócz zajęć integracyjnych i wspólnie spędzonego czasu  zaprosiłem w małej tajemnicy przed uczestnikami warsztatów mojego dobrego kolegę z zaprzyjaźnionego zespołu Ganesz Crest.
Krystian Malinowski to niesamowicie pozytywnie zakręcony człowiek, a przy tym świetny doświadczony tancerz. Chcieliśmy, aby przekazał nam swoją wiedzę i własne spojrzenie na taniec. Był to strzał w dziesiątkę, a choć ostatnie dźwięki muzyki ucichły dopiero po piątej nad ranem, mimo zmęczenia i nieprzespanej nocy pełnej przygód nie możemy doczekać się kolejnej odsłony nocnych warsztatów, być może w większym gronie…bo wierzę, że wszystko to co wspólnie tworzymy MA SENS. 
Dziękujemy za ogromne zaufanie, pomoc i wsparcie w organizacji warsztatów- pani dyrektor Marii Wrzos – Meus i wszystkim pracownikom GDKzB w Ksawerowie.

Author: Kasia Tkacz