Sukcesy Karateków

Nasi karatecy zaczynają odnosić spektakularne sukcesy.
Trenują zaledwie od dwóch lat, a już są zauważalni na zawodach w karate tradycyjnym.
Trener Kasper Kawecki, prowadzi zajęcia w Gminnym Domu Kultury z Biblioteką i ma ponad 40 adeptów tej ciekawej i wymagającej sztuki walki. Wszyscy są mieszkańcami naszej gminy.
Grupa jest koedukacyjna.15 zawodników reprezentowało naszą gminę na II Turnieju Wiosennym w Karate Tradycyjnym o zasięgu wojewódzkim. Była to znaczna grupa , ponieważ wszystkich zawodników turnieju było 300. Miło nam poinformować że II miejsce w turnieju zajęła Alicja Węgrzynowska, a III- cie -Filip Grenda.
W najbliższy weekend odbędzie się w Lublinie Puchar Polski, który jest odpowiednikiem Mistrzostw Polski Dzieci. Na te zawody zakwalifikowani zostali następujący zawodnicy: Filip Grenda,Bartłomiej Ratajczyk oraz Jakub Owczarek.

sukcesy-karatekow

Author: Kasia Tkacz