Trzewiczki szczęścia

DSC_0490
Cóż można dać swoim pociechom najlepszego? Jak można w niekonwencjonalny sposób okazać im swoją miłość i zainteresowanie?
A może podarować im interaktywne przedstawienie, w którym w bajkowe role wcielają się kochani rodzice?
Tak – jest to wspaniały pomysł, godny naśladowania w każdym środowisku. Sztuka teatralna w takim wydaniu buduje fantastyczne relacje z dziećmi, aktywizuje do wspólnego spędzania wolnego czasu, edukuje kulturalnie i powoduje, że dzieci są dumne ze swoich rodziców. “Trzewiczki szczęścia”- to pełne humoru, zabawne i z morałem przedstawienie opowiadające o wiecznie nieszczęśliwej, znudzonej i rozkapryszonej królewnie Laluni, której nic i nikt nie był w stanie rozweselić.Jak udowodnić takiej panience, że czasami do szczęścia potrzeba niewiele? Na pomysł jak to uczynić wpadł ubogi Szewc, który wykonał bardzo niewygodne trzewiczki, które Lalunia miała nosić przez 3 dni.I cóż stało się, gdy królewna zdjęła wreszcie upiorne buciki?……….Naprawdę do szczęścia czasem niewiele potrzeba.
Bardzo dziękujemy Siostrom Bernardynkom oraz Rodzicom dzieci z łódzkiego przedszkola dzięki którym mogliśmy w naszym domu kultury obejrzeć ten wspaniały spektakl.
Zobacz galerię zdjęć

Author: Kasia Tkacz