Spotkanie DKK

28 października, chociaż pogoda tej jesieni rozpieszcza, w czytelni biblioteki spotkali się członkowie Dyskusyjnego Klubu Książki. Tęsknimy jeszcze za wakacjami, łapiemy każdy cieplejszy powiew wiatru, wystawiamy twarze do Słońca, dlatego tematyka książki pięknie nam się wpasowała w nasze „klimaty”
Klubowicze toczyli bardzo ożywione rozmowy na temat twórczości Wojciecha Cejrowskiego i Jego książki „Gringo wśród dzikich plemion.
Autor słynie z ciętego języka, radykalnych poglądów, dlatego wszystkich bardzo zaskoczył sposób prowadzenia narracji książki i Jego ogromna wiedza i doświadczenie w tym temacie.
Gdyby nasi klubowicze zechcieli omówić oprócz publikacji inne dziedziny, w których udziela się Pan Cejrowski, z pewnością brakłoby nam wieczoru.
Wszystkie osoby, które chciałyby nam towarzyszyć, spędzić miło z nami czas przy świeżo zaparzonej kawie i domowych wypiekach serdecznie zapraszamy do naszego Dyskusyjnego Klubu Książki. Następne spotkanie odbędzie się w czytelni Domu Kultury dn.25 listopada o godz.18
Zapraszamy
IMG_0044

Author: Kasia Tkacz