Wystawa prac Wiolety Braunsejs

thumb
 
Już niedługo, tj. 4. października br. w Gminnym Domu Kultury z Biblioteką w Ksawerowie (ul. Jana Pawła II 1, k. Łodzi) będzie można obejrzeć prace wykonane przez Wioletę Braunsejs. Jest to łodzianka mieszkająca od kilku lat w Ksawerowie. Swoją przygodę z rysunkiem rozpoczęła już od najmłodszych lat ucząc się u swojego wuja – znanego artysty plastyka – Norberta Hansa.
W ubiegłym roku ukończyła studia na Politechnice Łódzkiej, kończąc tym samym pierwszy z podjętych przez siebie kierunków – Zarządzanie. Obecnie nadal studiuje Architekturę i Urbanistykę na Politechnice Łódzkiej oraz Ekonomię na Uniwersytecie Łódzkim. Studia od zawsze realizowała wg Indywidualnego Toku Studiów wyznaczając już na samym początku swoją ścieżkę kariery. Ponadto działa w wielu organizacjach, koordynując między innymi Ogólnopolski Projekt „Przedsiębiorcza Kobieta” w regionie łódzkim, dając żywy przykład uczestnikom projektu. Swoje bogate doświadczenia wykorzystała również zakładając własną firmę zajmującą się między innymi home stagingiem oraz aranżacją wnętrz. Dzięki temu łączy swoją pasję z pracą.
Artystka w życiu kieruje się zasadą, że „zawsze wydaje się, że coś jest niemożliwe, dopóki nie zostanie to zrobione”, co z resztą podkreślają wykonane przez nią prace.
Wystawa potrwa do 22. Października br. Można ją obejrzeć codziennie w godzinach 9:00-20:00.
 

Author: Kasia Tkacz