Szkolenie w ramach Tygodnia z Internetem

kurs6
W dniach 19 – 20 marca 2013 roku Gminny Dom Kultury z Biblioteką w Ksawerowie brał udział w ogólnopolskim programie Rozwoju Bibliotek „Tydzień z  Internetem”.                         W jego ramach zorganizowaliśmy szkolenie z zakresu obsługi internetu dla seniorów.
W dwudniowych spotkaniach wzięło udział siedmiu uczestników, którzy zapoznali się z pojęciem przeglądarki i wyszukiwarki internetowej. Wirtualna wędrówka po serwisach informacyjnych była ciekawą lekcją, która zakończyła się założeniem własnego konta pocztowego. Realizując treść programową, kursanci zapoznali się również z ciekawymi portalami zdrowotnymi i zarejestrowali się na na forum jednej ze stron. Miło było patrzeć na zapał podczas szukania ciekawych informacji. Nie było to nudne zajęcie, gdyż uczestnicy nawzajem wymieniali się swymi poglądami.
Dla mnie, jako osoby prowadzącej zajęcia największą radość sprawiło zaangażowanie oraz dalsza chęć współpracy. Jeden z uczestników szkolenia nie ukrywał swego zadowolenia ze zdobytej wiedzy, co podkreślał niejednokrotnie.
Szkolenie prowadziła Emilia Przybyłek wspierana przez naszych Harcerzy.
Dziękujemy bardzo.
kurs
kurs 2
szkolenie

kurs5
kurs7

Author: Kasia Tkacz