Zapisy na zajęcia Zumba oraz Taniec towarzyski

ZUMBA KIDS !!!
Serdecznie zapraszamy wszystkie dzieci w wieku 5-11 lat na zajęcia tańca ZUMBA KIDS. Zumba kids to zajęcia ruchowo taneczne z ogromną ilością zabawy i energii!
Dla dzieci, które lubią bawić się i tańczyć! ZUMBA to połączenie tańca i fitnessu.
Podczas zajęć dzieci uczą się choreografii w różnych rytmach tanecznych. Przy okazji oswajają niektóre
zwroty w językach obcych – śpiewając i wykonując elementy taneczne. Zumbatonic czyli inaczej ZUMBA KIDS wpływa na rozwój fizyczny i psychiczny dzieci- poprawia kondycję fizyczną i koordynację ruchową. To dobre ćwiczenie pamięci oraz nauka pracy w grupie. Zajęcia rozpoczynają się od rozgrzewki , następnie dzieci uczą się elementów wybranej choreografii, wykonują ją w grupie oraz w podziale na zespoły, ostanie minuty zajęć poświęca się na zabawę. Zajęcia odbywają się we wtorki godzina 17.00 ( grupa młodsza) i czwartki godzina 17.00 ( grupa starsza). Oddelegowanie do grupy wiekowej nastąpi na pierwszych wspólnych zajęciach.

Zapraszamy na zajęcia ZUMBY!!!
ZUMBA jest łatwa dla wszystkich. Proste kroki taneczne, świetne kombinacje ruchów i motywująca muzyka stwarza atmosferę super imprezy i totalnie porywa nas do zabawy.
ZUMBA  to zainspirowana latynoskimi rytmami fuzja tańca i aerobiku. ZUMBA to przede wszystkim dobra zabawa!!!

ZUMBA jest innowacyjnym systemem fitness, który poprzez świetną zabawę kształtuje naszą sylwetkę, dba o naszą kondycję, a przede wszystkim napawa nas optymizmem i wprawia nas w świetne samopoczucie, które zostaje na długo, długo poza zajęciami. Na zajęciach ZUMBY pojawia się bardzo dużo rytmów latynoskich i międzynarodowych tj. merengue, salsa, cumbia, reggaeton,  flamenco, samba, taniec brzucha, cha- cha, twist, bachata …i wiele innych. Zajęcia odbywają się w poniedziałek o godzinie 18.00 w SP Wola Zaradzyńska, we wtorek o godzinie 20.10 i czwartek o godz. 20.10 w Domu Kultury w Ksawerowie.

TANIEC TOWARZYSKI I UŻYTKOWY
Zapraszamy na kurs z Tańca  dla dorosłych !!!
Zajęcia te oparte są o Światowy Program Taneczny obejmujący 10 tańców, 5 standardowych, takich jak : walc angielski, tango, fokstrot, quikstep oraz 5 latynoamerykańskich: samba, cha cha, rumba, paso-doble, jive .          W trakcie kursów uczymy się także innych tańców popularnych które przydadzą się  podczas wesela, zabawy, czy sylwestra. Zajęcia z tańca  to przede wszystkim świetna zabawa i okazja do spotkania się ze znajomymi oraz poznanie nowych osób. Zajęcia dla grupy początkującej odbywać się będą w czwartki o godzinie 19.00 ( jeżeli okaże się ,że są chętni na zajęcia dwa razy w tygodniu istnieje wtedy  możliwość zajęć drugi raz w tygodniu w poniedziałek o godzinie 20.00) ;  dla grupy zaawansowanej zajęcia odbywać się będą we wtorki  o godzinie 19.00.

ZAPRASZAMY RÓWNIEŻ NA NAUKĘ  PIERWSZEGO TAŃCA PRZED ŚLUBEM!

To dobra zabawa na zajęciach i piękny taniec na weselu.

Author: Kasia Tkacz