Zajęcia taneczne

TANIEC TOWARZYSKI I UŻYTKOWY
Zajęcia te oparte są o Światowy Program Taneczny obejmujący 10 tańców, 5 standardowych, takich jak : walc angielski, tango, fokstrot, quikstep oraz 5 latynoamerykańskich: samba, cha cha, rumba, paso-doble, jive . W trakcie kursów uczymy się także innych tańców popularnych które przydadzą się  podczas wesela, zabawy, czy sylwestra. Zajęcia z tańca  to przede wszystkim świetna zabawa i okazja do spotkania się ze znajomymi oraz poznanie nowych osób. 
Zajęcia prowadzi Paweł Kasznicki.
WTOREK 19:00 – 20:00 (gr zaawansowana)
CZWARTEK 19:00 – 20:00 (gr początkująca)

TANIEC NOWOCZESNY
Zajęcia te mają na celu rytmiczny rozwój dziecka, poprawę motoryki, a także koordynację młodych tancerzy. Na zajęciach uczymy się techniki tanecznej oraz choreografii, przez co również jest ćwiczona pamięć dziecka, a także umiejętność odnajdywania się w przestrzenie po przez zmianę ustawień.Grupa reprezentująca GDKZB na wydarzeniach kulturalnych oraz sportowych. Zajęcia dla dzieci od 6 – 9 lat
Zajęcia prowadzi Klaudia Barton
WTOREK 16:00 – 17:00

CHEERLEADERS
Zajęcia polegające na rozwoju ruchowy, rytmicznym, a także estetycznym. Wprowadzane są ćwiczenia mające na celu poprawę techniki tanecznej. Tworzone są choreografie, a także sekwencje taneczne dostosowane do odpowiedniego wieku i zaawansowania grupy. Ćwiczymy zarówno ciało po przez ruch, jak i umysł prze zapamiętywanie i wyobraźnię przestrzenną.Grupa reprezentująca GDKZB na wydarzeniach kulturalnych oraz sportowych.
Zajęcia dla dzieci 9 -13 lat.
Zajęcia prowadzi Klaudia Barton
WTOREK 17:00 – 18:00